Proč si vybrat betonové stěny?20160413_131358

Betonové opěrné zdi výborně pohlcují hluk, lze je tak využít i jako protihlukové stěny. Stěny jsou vysoce odolné vůči klimatickým vlivům, a také zcela bezúdržbové. Životnost je tak prakticky neomezená. Nemusíte vynakládat žádné horentní sumy na údržbu, jako v případě jiných řešení opěrných stěn.

Široké možnosti využití:

Primárním účelem opěrných betonových zdí je zpevnit terén a zabránit sesuvu půdy. Proto jsou nedílnou součástí nespočtu projektů. Své využití tak naleznou jak při výstavbě domu, garáže a dalších objektů, tak i při renovaci a úpravě vodních toků. Dokonce i ve skladech sypkých hmot, kde 20160414_081740slouží jako dělící stěny. A samozřejmě i na silničních komunikacích. Zkrátka téměř všude, což jednoznačně patří mezi nejpodstatnější výhody betonových opěrných zdí.

Maximální životnost, minimální údržba:

Opěrné zdi z betonu dále vynikají nulovými nároky na údržbu a vysokou odolností vůči klimatickým vlivům obecně, s čímž souvisí téměř neomezená doba životnosti. Zároveň disponují velmi dobrými protihlukovými vlastnostmi.

20160418_105851Finanční úspora:

Vzhledem k široké škále využití a dlouhé životnosti jsou betonové opěrné zdi pro mnoho projektů řešením, s nímž lze dosáhnout znatelných úspor. A to jak z dlouhodobého, tak krátkodobého hlediska.